George Pusenkoff
(Krasnopolje/Ukraine 1953 geb.) "Marilyn", signiert George Pusenkoff, datiert 2003, die Nr. 52/100, Farbsiebdruck, 80 x 70 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
04.06.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
George Pusenkoff
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty - Klagenfurt |
Datum: | 04.06.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.05. - 04.06.2014 |
Položky z jiných aukcí
- Diamant Saphirbrosche
- Loser unbehandelter Saphir 2,84 ct